مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون

مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون

درباره

شرکت رایمون مدیا بزرگترین مرکز یکپارچه ارائه دهنده خدمات و همچنین تولید انیمیشن، بازی و جلوه های ویژه دیجیتال در ایران است. این مرکز با در اختیار داشتن فضایی عظیم به زیر بنای چهار هزار متر مربع در شرق تهران، توانایی جذب و خدمت دهی به بیش از 250 نفر از نیروهای فنی فعال و متخصص در حوزه انیمیشن و بازی را داشته و با اتکا به تجربه ده ها ساله خود به عنوان پایتخت خلاقیت و فناوری های روز انیمیشن در خاور میانه به شمار می رود.

شروع کار حرفه ای موسسین مجموعه از سال 1377 بوده که تجمیع تجربه گرانبهای چندین شرکت در این مدت زمینه های بوجود آمدن شرکت رایمون مدیا را فراهم کرده است. این مجموعه با داشتن تکنولوژی های پیشرفته موقعیت بسیار مناسبی جهت خدمات دهی به فعالان حوزه انیمیشن، بازیهای رایانه ای و جلوه های ویژه دیجیتال است. تمامی برتری های مذکور، مسیر مناسبی جهت تولید سریع و با کیفیت را بوجود آورده است.

اهم خدمات این مجموعه عبارتند از : مرکز رشد این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز رشد انیمیشن و بازی ایران، آماده ارایه خدمات به خلاقان و تولید کنندگان و استعدادهای جوان در این حوزه می باشد. رایمون مدیا همواره تلاش کرده است پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی خود را به گونه‌ای شایسته و طبق فناوری های نوین دنیا برای خلق آثار با کیفیت و ماندگار تجهیز کند. بخش های مختلف و کارآمد مانند اتاق فکر، قسمت طراحی و مدیریت پروژه، استودیو های مجهز، اتاق های تدوین، بخشهای نظارت بر پروژه، استودیو صداگذاری، صدا برداری و دوبله انیمیشن و امکان نمایش آزمایشی اثر در سینمایی 100 نفره و مجهز، این مجموعه را تبدیل به یکی از توانمند ترین گروه های این صنعت در کشور کرده است، چرا که از دریافت و پردازش ایده تا تحویل کار به بازارهای داخلی و بین المللی به طور کامل در داخل فضای رایمون مدیا انجام می گردد.

این مرکز با بهره گیری از امکانات مدرن و فنی خود بستر مناسبی جهت ارائه خدمات فنی و تخصصی به جامعه CGI کشور است. در گذشته بسترهای فنی رایمون به صورت مجزا و خارج از یک نظام عرضه مناسب ارائه خدمات می داد که منجر به بهره وری پایین آنها و عدم توسعه بازار می شد در رویکرد جدید خدمات فناوری به شکل مجتمع سازی شده ارائه خواهد شد که علاوه بر ایجاد زنجیره خدمات بتواند با توسعه خدمات سهم بیشتری را در بازارCGI کسب کند

دستاوردها

؟

خدمات

فضای کار اشتراکی، اتاق جلسات، آموزشگاه، کیترینگ، سالن همایش و سینما، اینترنت رایگان، اتاق  بازی، سالن غذاخوری، کمد اختصاصی، کافی شاپ، استودیو کروماکی، استودیو بلک باکس، استودیو موشن کپچر، رندرفارم، سیستم های کامپیوتری مجهز، خدمات منتورینگ، برگزاری رویدادهای تخصصی، تسهیل ارتباط با اکوسیستم و...

امکانات رفاهی

اساس اولیه

  • اینترنت پرسرعت اینترنت پرسرعت
  • وسایل سرمایشی وسایل سرمایشی
  • وسایل گرمایشی وسایل گرمایشی
  • منتورینگ منتورینگ

وسایل نشستن

  • میز میز
  • صندلی ارگونومیک صندلی ارگونومیک

رفاهیات

  • کمد اختصاصی کمد اختصاصی

تجهیزات

  • مانیتور مانیتور
  • میکروفن میکروفن

کترینگ

  • رستوران رستوران
علیرضا حقیقی قریب

علیرضا حقیقی قریب

مدیرعامل
 مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون

راه‌های ارتباطی

آدرس

تهران، تهرانپارس، حکیمیه، بلوار باباییان، بیست متری خورشید، پلاک 20؛ کدپستی: 1658974811

تلفن ثابت 02177784899
تلفن همراه 09123200320
وب‌سایت http://www.raymonmedia.ir/