اولین نشست اعضای مرکز شتابدهی نوآوری برگزار شد

زمان انتشار

مرکز شتابدهی نوآوری با هدف هم افزایی مدیران شتابدهنده ها و فضاهای کار اشتراکی عضو خود اولین نشست سال 1403 را در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار کرد.

مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس در سال 1403 به منظور توانمندسازی، شبکه سازی، انتقال دانش و تجربه و آشنایی با خدمات مختلف و مناسب برای شتابدهنده‌های نوآوری و فضاهای کار اشتراکی عضو خود رویدادهای مختلفی را برنامه ریزی نموده است.

در اولین رویداد با عنوان "نشست اعضای مرکز شتابدهی نوآوری" که به صورت یک روزه برگزار شد، شرکت‌کنندگان با برنامه های صندوق شامل کمک هزینه بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین برنامه جهش تولید دانش بنیان با محوریت معرفی بسته رویش آشنا شدند.

گرنت تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی

در این رویداد که با حضور بیش از 70 نفر از مدیران شتابدهنده ها و فضاهای اشتراکی کشور برگزار شد، معصومه خان احمدی مدیر توسعه فناوری‌های آینده صندوق نوآوری و شکوفایی، برنامه کمک هزینه تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی را معرفی نمود. و در ادامه نحوه درخواست متقاضیان را بیان و به سوالات پاسخ داده شد.

کمک هزینه تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی است که با هدف حمایت از فعالیت‌های تحقیق و توسعه و تقویت بنیه توسعه فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان تعریف شده است.

در ادامه مصطفی بغدادی مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی برنامه جهش تولید دانش بنیان را تشریح و بسته رویش را معرفی نمود.

برنامه جهش تولید دانش بنیان صندوق نوآوری و شکوفایی

همچنین در این نشست، گواهینامه‌های صلاحیت سطح 1 شتابدهی 22 شتابدهنده نوآوری تایید صلاحیت شده اعطا گردید و و برای نخستین بار طرح مطالعاتی عارضه‌یابی شتابدهنده‌ها با همکاری دفتر توسعه زیر ساخت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برای مدیران عامل شتابدهنده ها تبیین گردید.

آلبوم تصاویر

منبع
ارسال دیدگاه

اشتراک گذاری خبر