نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX

تاریخ
مکان پردیس
قیمت 0 تومان

توضیحات

نمايشگاه‌هاى بين‌المللى با گرايشات علمی و فناوری پل ارتباطى بين بازرگانان، فناوران، صنعت‌گران و محققين کشورهاى گوناگون مى‌باشند که تنها براى نمايش کالاها و انجام مذاکرات تجارى پيرامون آن‌ها برگزار نمى‌گردد، بلکه اطلاعات گوناگون در زمينه قيمت‌هاى رقابتى در سطح جهانی، آخرين استانداردهاى کيفی، آخرين پيشرفت‌هاى صنعتی، دستاوردهاى پژوهش علمى و ايده‌هاى اقتصادى - تکنولوژیکی نيز در خلال برگزارى نمايشگاه‌ها مورد تبادل قرار مى‌گيرند.

در همین راستا با همت پارک فناوری پرديس از سال 1390  نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX  با حضور شرکت‌های بین‌المللی و با اهداف زیر برگزار گردیده است:

سرمایه‌گذاری: ارتباط سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی با شرکت‌ها و استارتاپ‌ها

مشارکت و همکاری: بین شرکت‌های فناور و استارتاپ‌های داخلی و بین‌المللی

گفتگو و شبکه‌سازی: بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری

اینوتکس در حالی دوازدهمین دوره خود را تجربه می‌کند که اکنون تبدیل به بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری در کشور شده است و هر ساله افتخار میزبانی بیش از 70 هزار مخاطب از سراسر جهان به صورت حضوری و مجازی را دارد.

در این دوره از رویداد اینوتکس، بیش از 400 شرکت دانش بنیان در قالب غرفه دار و بیش از 150 سرمایه گذار حاضر خواهند بود و بیش از 20 رویداد جانبی و 400 جلسه B2B نیز برگزار می گردد.

ما در حال شکل‌‌دهی به بزرگ‌ترين گردهمایی شركت‌هاى نوپا و نوآور در منطقه جنوب غرب آسیا هستیم. توانمندسازى كارآفرينان از طريق ارائه موفقیت‌هایشان، تامين منابع مالى، پيدا كردن مسير مناسب جهت ورود به بازار و نیز برقرارى ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری از جمله اهداف برگزارى اين رویداد است.

منتظر دیدار شما در اینوتکس 2023 هستیم.

نمایشگاه اینوتکس 2023 در تاریخ 19 تا 22 اردیبهشت 1402 با حضور زیست بوم نوآوری و فناوری کشور در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌گردد.

 

پارک فناوری پردیس

برگزارکننده: پارک فناوری پردیس

1 کل رویدادها
0 رویداد فعال
بیشتر

مکان

آدرس

پردیس - تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس

ارسال دیدگاه

زمان شروع

19 اردیبهشت 1402 ساعت 15:17

زمان پایان

22 اردیبهشت 1402 ساعت 15:17
افزودن به تقویم گوگل

اشتراک گذاری رویداد