شتابدهنده  سی سوتِک

شتابدهنده سی سوتِک

درباره شتابدهنده سی سوتِک

شتاب‌دهنده سی‌سوتک در مرکز نوآوری دانشگاه علامه واقع‌شده است. هدف این شتاب‌دهنده استفاده از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و ایده‌های اکوسیستم استارت‌آپی کشور برای توسعه گردشگری و صنایع‌دستی کشور چه در داخل و چه در خارج است. در این راستا و با توجه به ارجحیت محتوا در این حوزه‌ها بر دانش فنی، این شتاب‌دهنده از دو طریق به صاحبان ایده در این حوزه‌ها که غالباً قادر به دلیل عدم حضور در دانشگاه‌ها و فضاهای فنی مهندسی قادر به  تشکیل گروه‌های فنی نیستند کمک می‌نماید.

 تاریخچه و سابقه شتابدهنده:

شتاب‌دهنده سی‌سو‌تک توسط مؤسسان شرکت دانش بینان بهار وصف گستران نمای نوین و به‌صورت کاملاً خصوصی تأسیس گردید. شرکت بهار وصف گستران نمای نوین بانام تجاری بوگن دیزاین از سال 1392 در حوزه فناوری اطلاعات خصوصاً واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و سایر دانش‌های مبتنی بر گرافیک کامپیوتری فعال بوده است.با توجه به نیاز دانشگاه علامه طباطبایی به استفاده از ظرفیت‌های فنی جهت پوشش گروه‌های دانشجویی که صرفاً در حوزه علوم انسانی تحصیل‌کرده و قادر به تیم سازی در حوزه فنی نبودند و همچنین رشد شرکت بوگن، در ابتدای تأسیس مرکز نوآوری دانشگاه علامه، همکاری بین دو مجموعه شکل گرفت که منجر به تأسیس شتاب‌دهنده سی‌سوتک گردید.

دستاوردهای شتابدهنده سی سوتِک

گواهی های محصولات دانش بنیان

تاییده‌کریدور‌صادرات‌و‌تبادل‌فناوری‌

جوایز بین‌المللی در حوزه فناوری اطلاعات

خدمات شتابدهنده سی سوتِک

شبکه سازی: رویدادهای ماهانه،جلسات راهبردی و معرفی

خدمات IT: طراحی، برنامه نویسی،بهینه سازی و دیگر فناوری های مورد نیاز

منتورینگ: استراتژی کسب وکار،حقوقی، مالی و بازاریابی

فضای کار اشتراکی: فضای مناسب کار،جلسات، همفکری،آموزش و تفریح

صورح واحدزاده

صورح واحدزاده

مدیرعامل
 شتابدهنده سی سوتِک

راه‌های ارتباطی

آدرس

میدان ونک، اتوبان حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک،پلاک40،ساختمان مرکز رشد و فناوی دانشگاه علامه،طبقه سوم شرقی کد پستی:1517974414

تلفن ثابت 02188195360
تلفن همراه 09124438120
وب‌سایت https://www.sisootech.com