سیدان نوپایار

سیدان نوپایار

درباره سیدان نوپایار

بنیانگذاران نوپایار که خود پیش‌تر در دنیای استارتاپ‌ها به تجربه‌اندوزی پرداخته بودند در سال ۱۳۹۳ فعالیت شتابدهی خود را با ثبت رسمی شرکت سیدان نوپایار آغاز کردند. اگرچه نوپایار از ابتدا با مدل چرخه‌محور رایج سال‌های نخست فعالیت شتاب‌دهنده‌ها با هدف شتابدهی در قالب دوره‌های فشرده آموزش، ‌مشاوره و منتورینگ شروع به فعالیت کرد، به مرور و به اقتضای وضعیت عرضه و تقاضای استارتاپ و سرمایه‌ی خطرپذیر و سایر شرایط محیط کلان به مدل استودیو تغییر ساختار داد.

نوپایار در طول فعالیت خود، در معنای گسترده‌ی کلمه در زمینه‌ی فناوری اطلاعات و به طور خاص در حوزه‌ی پلتفرم‌های دو یا چند طرفه، نرم افزار به عنوان سرویس، تجارت الکترونیکی و بازی به حمایت از کسب و کارهای نوپا پرداخته است. پورتفوی نوپایار شامل استارتاپ‌هایی در بازارهای حقوق، مالی، گردشگری، نرم‌افزارهای سازمانی، بازارگاه صنعتی و بازی‌های کامپیوتری است.

هم اکنون، نوپایار علاوه بر فعالیت در قالب مدل استودیو، به تامین فضای کار اشتراکی/اختصاصی و برگزاری رویداد نیز می پردازد. نوپایار با کمک شرکای تجاریش، فعالیت خود را در قالب مدل استودیو گسترش خواهد داد و آماده مشارکت با شرکای جدید تجاری است.

دستاوردهای سیدان نوپایار

حمایت از بیش از بیست استارتاپ در قالب شتاب دهنده و استودیو تا بهار ۱۴۰۱ و میزبانی بیش از 50 نفر در قالب فضای کار اشتراکی/اختصاصی و میزبانی بیش از 3000 ساعت دوره آموزشی

خدمات سیدان نوپایار

فضا و امکانات اداری استقرار نیروهای استارتاپ ها

تامین سرمایه بذری و ایجاد ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران

منتورینگ در دو حوزه فنی و کسب و کار

فرشاد صادقیانی

فرشاد صادقیانی

مدیرعامل
 سیدان نوپایار

راه‌های ارتباطی

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه سی و چهارم، پلاک 4، طبقه همکف، کدپستی: 1516713911

تلفن ثابت 02188208258
تلفن همراه
وب‌سایت https://www.nopayar.com/