شتابدهنده فناوری های مالی نوآفرین

شتابدهنده فناوری های مالی نوآفرین

درباره شتابدهنده فناوری های مالی نوآفرین

 

راه‌حل‌های نوین فناوری مالی نشان داده است که فناوری و دیجیتال‌سازی در واقع نقش مهمی در رفع محدودیت‌های ذاتی سیستم مالی فعلی ما دارند. دیجیتال‌سازی مالی که مدت‌ها به تأخیر افتاده است، می‌تواند منجر به شفافیت هرچه بیشتر شود و با حذف بسیاری از واسطه‌های مورد نیاز برای تسهیل معاملات مالی، هزینه‌های معامله را کاهش دهد. همچنین می‌تواند هزینه تأمین مالی را کاهش دهد و خدمات مالی را فراگیرتر کند. "شتابدهنده دانش بنیان فناوری‌های مالی نوآفرین" در همین راستا و با هدف توسعه و بهره‌برداری از جدیدترین فناوری‌های مالی روز دنیا در اردیبهشت ماه سال 1400 تأسیس گردید.

مدل کاری شتابدهنده به شکل " استارت آپ استدیو" بوده و در ارتباط نزدیک با اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران، به خصوص دانشکده کارآفرینی می‌باشد و از همکاری و همفکری با اساتید، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران بهره می‌برد.

حوزه تخصصی فعالیت شتابدهنده، فینتک (فناوری‌های مالی) است. این حوزه کاملاً در راستای پیشینه کاری، مدیریتی و اجرایی بنیان‌گذاران و متولیان شتابدهنده فناوری‌های مالی نوآفرین می‌باشد که اثرات مثبتی بر روند شتابدهی خواهد داشت.

ماموریت شتابدهنده فناوری های مالی نوآفرین تقویت پتانسیل استارت آپ ها و نوآوران فناوری های مالی است. متعهدیم تا منابع ضروری، مشاوره تخصصی و دسترسی ممتاز به شبکه سرمایه گذار قوی را برای تیم های نوآفرین فراهم کنیم تا ایده های آنها به ثمر بنشیند و تحولات مثبتی در بخش مالی ایجاد کند. هدف ما این است که نه تنها با ارائه راهنمایی های استراتژیک، بلکه با ایجاد پل ارتباطی آنها با یک شبکه تأثیرگذار در صنعت مالی، خطر شکست را برای این کارآفرینان کاهش دهیم. این هم‌افزایی پیشرفت را تسریع می‌کند و ایده‌های نوآورانه را به کسب‌وکارهای پررونق تبدیل می‌کند و چشم‌انداز مالی را غنی می‌کند.

در چشم انداز ما از آینده، فناوری هایی مانند بلاک چین، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در تار و پود خدمات مالی بافته می شوند و آنها را در دسترس تر، کارآمدتر و ایمن تر می کند. هدف شتابدهنده فین‌تک ما برافروختن انقلابی در صنعت مالی، حمایت از نوآوری و تقویت همکاری‌ها است.

ما بر این باوریم که در مجموع می‌توانیم اکوسیستم مالی فراگیرتری را پرورش دهیم. با استفاده از ابزارها و فناوری های پیشرفته، ما آرزوی توسعه راه حل های موثر و پایدار را به نفع افراد، مشاغل و جامعه در کل داریم. جاه طلبی ما هدایت یک اکوسیستم پویا است که به نوآوری و پیشرفت در صنعت مالی کمک می کند.

دستاوردهای شتابدهنده فناوری های مالی نوآفرین

از جمله حوزه‌هایی که شتابدهنده دانش بنیان نوآفرین در آن‌ها به جذب و توسعه هسته‌های فناورنه می پردازد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • توسعه سامانه، پشتیبانی و تولید سامانه‌های نرم افزاری و خدمات فنی در حوزه‌های مالی مبتنی بر فناوری‌های زنجیره بلوکی، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و سایر فناوری‌های نوین
  • اجرای پروژه‌های جدید تولیدی، تحقیقاتی و سرمایه‌گذاری در شرکت‌ها یا گروه‌های فناوری داخلی و خارجی
  • مدیریت و انتقال فناوری، توسعه همکاری‌های بین‌الملل جهت بهبود و توسعه کسب‌وکارهای نوین مالی و فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • تولید، توسعه و تبدیل محصولات مبتنی بر زنجیره بلوکی به یکدیگر و جذب منابع مربوطه و سایر زمینه‌های فناوری‌های مالی

خدمات شتابدهنده فناوری های مالی نوآفرین

  • شبکه ارتباطی (Network): مشاوره و منتورینگ
  • فضای کار اشتراکی، تأمین محل کار اسـتارتاپ ها از طریق اجاره دفتر یا میز کار، اتاق جلسـه و ..
  • امـکان برقـراری ارتبـاط و شبکه سـازی بـا سـرمایه گذاران و افـراد متخصـص
  • سرمایه‌گذاری از مرحله سرمایه بذری (Seed) تا عرضه اولیه سهام (IPO)
دکتر سمیه خوش‌سرور

دکتر سمیه خوش‌سرور

مدیرعامل
 شتابدهنده فناوری های مالی نوآفرین

راه‌های ارتباطی

آدرس

کیلومتر ۲۶ اتوبان تهران کرج، خیابان انستیتو پاستور، بلوار سجاد، پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات، بلوک ۳۰۱

تلفن ثابت 02634024350
تلفن همراه 09124794319
وب‌سایت https://noafarinfa.com/