لاکتوویژن

لاکتوویژن

درباره لاکتوویژن

شتابدهنده لاکتوویژن فعالیت خود را از اردیبهشت سال 1397 آغاز کرد و از این تاریخ اقدام به جذب تیم ایده های فعال در این حوزه نمود. شتابدهنده لاکتوویژن تلاش داشته است است علاوه بر فعالیت شتابدهندگی فعالیت به عنوان استارت آپ استودیو نیز داشته باشد این اقدام  شتابدهنده به از این رو می باشد که با توجه به عدم فعال بودم اکوسیستم در این حوزه و همچنین عدم آگاهی فعالان این حوزه از این نوع فعالیت طراحی و آغاز شد در اصل شتابدهنده میخواست با این گونه فعالیت به فعالین این حوزه نمونه های موفق این را نشان داده و به آنها آگاهی و اطلاع دهد که میتوان در این حوزه اشتغالزایی ، کارآفرینی و درآمدزایی داشته باشند.

شتابدهنده لاکتوویژن با تشکیل یک شورای سیاست گذاری در راس هرم تصمیم گیری خود که شامل جمعی از اساتید ، فعالان اقتصادی و صنعتگران این حوزه می باشند تلاش داشته است که با شناسایی نیازهای روز کشور ، پیشرفت های به روز دنیا را شناسایی بررسی و آنها جزو اولویت های کاری خود قرار دهد. بدین صورت که نقشه ی راه شتابدهده را این شورا مشخص میکند ، اجرای این اهداف بر عهده تیم اجرایی و مدیریتی شتابدهنده می باشد.

شتابدهنده لاکتوویژن در نظر دارد با حمایت از ایده های نوآورانه و با بهره گیری از تجربه های موفق جهانی و سازگار کردن آنها با اکوسیستم استارتاپی ایران موجبات رشد و توسعه اکوسیستم در این حوزه را فراهم سازد.

چشم انداز شتابدهنده لاکتوویژن این می باشد که تا پنج سال آینده لیدر اصلی اکوسیستم استارتاپی حوزه فعالیت خود باشد در این راستا برآورد می کند بیشس از 50 خروجی موفق داشته باشد که محصولات خود را به صورت های مختلف به بازار عرضه کنند.

شتابدهنده لاکتوویژن در ابتدا تلاش کرده است بزرگان و بازیگران اصلی صنعت مورد هدف خود را در کنار خود داشته باشد و بتواند با استفاده از تخصص و توانایی آنها حمایت های همه جانبه ای از تیم های خود داشته باشد.

از جمله حامیان اصلی میتوان خانم دکتر تاج آبادی ابراهیمی رئیس انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند و مدیرعامل شرکت تک ژن زیست، آقای دکتر مهدی سلطانی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و .... اشاره نمود.

دستاوردهای لاکتوویژن

خروجی این شتابدهنده شامل چهار شرکت با نام های بوژان تک فارمد، آسوژن زیست، فرا ژن تک فارمد، اوژن زیست فارمد است

محصول کرم ضد اگزما نوترا

 مکمل مولتی ویتامین و تقویت سیستم ایمنی بایوبوست

همچنین این شتابدهنده دارای گواهی عضویت مرکز نوآوری و شتابدهی پارک پردیس می باشد.

خدمات لاکتوویژن

در اختیار قراردادن فضای فیزیکی کار برای استارتاپ ها

خدمات منتورینگ و مشاوره

تامین زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه کار استارتاپ ها

فراهم کردن تجهیزات آزمایشگاهی و در اختیار قراردادن آزمایشگاه

معرفی به سرمایه گذار و تجاری سازی

دکتر مهدی پورشاکر میبدی

دکتر مهدی پورشاکر میبدی

مدیرعامل
 لاکتوویژن

راه‌های ارتباطی

آدرس

تهران- محله کاووسیه- خیابان شهیدی- کوچه سپر- پلاک یک- طبقه همکف- کدپستی :1518716511

تلفن ثابت 02154751000
تلفن همراه 09362965066
وب‌سایت https://www.lactovgene.com