معرفی

شتابدهنده تک بر پایه هم فکری تعدادی از شرکت های معتبر بخش خصوصی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران از آذر ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نموده است. ما معتقدیم که آینده و پیشرفت کشور در دستان جوانان خوشفکر و کارآفرینانی هستند که توان و اندیشه خود را برای پیدا کردن راه حل های نوآورانه برای چالش ها و نیازهای مختلف موجود در جامعه و بازارها بکار می برند.

بر این اساس، شتابدهنده تک به عنوان بستری برای کمک به رشد سریع و پر شتاب استارت آپ ها از طریق سرمایه گذاری، منتورینگ، ارائه زیرساخت ها، و ایجاد دسترسی به شرکت های بخش خصوصی، بازارها و سرمایه گذاران فعالیت می نماید.

TAC

یک مرکز شتابدهی و تامین سرمایه مرحله  Pre-Seed است با تمرکز محلی و دیدگاهی جهانی که از تنوع و گوناگونی ایده ها، افراد و افکارشان استقبال می کند.

شتابدهنده تک به عنوان یک کنسرسیوم متشکل از شرکت های باسابقه و پیشکسوتان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور فعالیت می نماید. تامین کننده سرمایه شتابدهنده جهت هزینه و همچنین سرمایه گذاری روی استارتاپ ها شرکای عضو کنسرسیوم نامبرده می باشند.

فرآیند انتخاب استارتاپ‌ها در شتابدهنده تک چگونه است؟

پیشنیاز ورود یک استارتاپ به شتابدهنده تک داشتن ۳ مورد زیر است:
 1. نمونه اولیه حداقلی از محصول یا سرویس
 2. تیمی متعادل (افراد فنی جزو هم بنیانگذاران باشند)
 3. تعهد و تمرکز بر روی استارتاپ
پس از بررسی درخواست های اولیه، استارتاپ های منتخب جهت آشنایی بیشتر به جلسه ارایه اولیه دعوت می شود. در مرحله بعد استارتاپ های انتخاب شده به جلسه داوری اصلی وارد می گردند.

مدل شتابدهی و پشتیبانی از استارتاپ ها

مدت زمان چرخه شتابدهی: ۴-۶ ماه است. این زمان برای هر استارتاپ، از زمان پذیرش آن استارتاپ شروع خواهد شد.

در این مدت، فضای کار، سرمایه نقدی و غیرنقدی به میزان ۵۰ میلیون تومان، و از آن مهمتر، منتورینگ و مشاوره توسط کارآفرینان برتر و با تجربه به استارتاپ ها ارائه می شود. همچنین کارگاه های آموزشی جهت کمک به استارتاپ های تحت پوشش برگزار می گردد.

با توجه به ارتباطات گوناگون میان شتابدهنده تک، سهام داران آن و همکاران مختلف در صنف ها و صنایع گوناگون، دسترسی های زیر برای استارتاپ های تحت پوشش ایجاد می گردد:

 1. شبکه مربیان: شبکه منتورهای باتجربه در حوزه های تمرکز شتابدهنده
 2. شبکه سرمایه‌گذاران: شبکه سرمایه گذاران خطرپذیر و انجل ها
 3. شبکه بازار: ارتباط با کسب و کارهای بزرگ و باسابقه و دسترسی به بازارهای آنان
 4. شبکه تبلیغ: قراردادن در رادار رسانه ها و تبلیغات

آخرین اخبار

حوزه های پذیرش

 • فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • تجارت الکترونیکی
 • هوش مصنوعی و یادگیری ماشین
 • حمل و نقل و لجستیک
 • میراث فرهنگی و گردشگری
 • داده بزرگ

وبسایت

tac.ir

تلفن

22509790–021

آدرس

تهران،

خیابان استاد حسن بنای شمالی،

روبروی مخابرات شهید تندگویان،

ساختمان ندارایانه،

شتابدهنده تک