معرفی

آواتک یک برنامه 6 ماهه شتابدهی به کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) است که کارآفرینان را برای رسیدن به موفقیت همراهی می‌نماید. ما کارآفرینان مشتاق را از طریق ارائه آموزش‌های کارآفرینی، مربیگری، سرمایه‌ی اولیه(Seed Funding) و فضای کاری خلاق حمایت می‌کنیم. در انتهای 6 ماه، تیم‌های کارآفرین آماده می‌شوند تا دستاورد خود را به صدها سرمایه‌گذار معتبر معرفی کرده و برای رشد کسب و کار خود سرمایه دریافت کنند.  
image001 image002 image003 image004
سرمایه اولیه 25 میلیون تومان سرمایه نقدی به علاوه خدمات و امکانات آواتک. مربیگری دریافت تجربیات از زبان مربیان وکارآفرینان برتر داخلی و خارجی. فضای کاری محیط کاری مناسب برای استارتاپ‌ها که منجر به افزایش خلاقیت و بهره‌وری می‌شود. آموزش کارگاه‌های مرتبط، دوره‌های آموزشی، بهترین ابزارها و الگوهای موفق جهانی.
     پذیرش: ما خواهان بهترین تیم ها در آواتک هستیم. برای شروع، فرم درخواست پذیرش تکمیل می شود تا ما بتوانیم تیم، محصول و میزان اشتیاق تیم را درک کنیم. تیم‌های انتخاب شده دعوت می‌شوند تا اطلاعات بیشتری در مورد استارتاپشان طی دیداری به ما ارائه کنند.   پیش شتابدهی: 20 تیم انتخاب می‌شوند تا وارد برنامه پیش شتابدهی شوند. مدت زمان برنامه پیش شتابدهی 2 ماه می‌باشد و تیم ها می‌توانند از فضای اداری و آموزش‌های آواتک به صورت رایگان استفاده کنند. این مرحله، برای آشنایی بیشتر آواتک با تیم ها و آماده سازی آنها برای مرحله بعد می‌باشد. در طول این 2 ماه، تیم ها بر روی محصول خود کار می‌کنند و آماده می شوند تا استارتاپ خود را به «کمیته گزینش آواتک» ارائه کنند. 10 تیم انتخاب می‌شود تا به مرحله شتابدهی وارد شوند.   شتابدهی: در 4 ماه شتابدهی، تیم های انتخاب شده کاملا بروی ساخت محصول خود تمرکز می‌کنند. آواتک تمام نیاز‌های استارتاپ ها را برای رشد  از طریق ارائه آموزش، مربیگری، سرمایه اولیه و فضای کاری به همراه فرصت‌های شبکه سازی در اختیار تیم‌های کارآفرین قرار می‌دهد.   روز ارائه: در پایان برنامه، استارتاپ ها آماده می‌شوند تا سرمایه بیشتری برای رشد خود برای پایدار شدن جمع کنند. در این روز، تیم ها استارتاپ‌های خود را به سرمایه گذاران معتبر و انتخاب شده آواتک که سرمایه و دانش لازم برای سرمایه گذاری در استارتاپ‌ها را دارا می‌باشند، ارائه می‌دهند.   پیش به سوی موفقیت: بعد از روز ارائه ، تیم ها هرکدام مسیر خود را برای ساختن داستان‌های موفق ادامه می‌دهند. ولی استارتاپ‌های آواتک همواره بخشی از شبکه فارغ التحصیلان آواتک باقی می‌مانند و می‌توانند در رویداد ها حضور پیدا کرده و از شبکه ما استفاده کنند.

آخرین اخبار

حوزه های پذیرش

  • اینترنت
  • موبایل
  • سخت‌افزار
  • نرم‌افزار
  • رایانش ابری
  • بازی رایانه‌ای

وبسایت

www.avatech.ir

 

تلفن

76250240 –021

 

آدرس

تهران،

خیابان کارگر شمالی، دانشکده فنی دانشگاه تهران،

ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه 5،

شتابدهنده آواتک