اخذ تاییدیه توسعه دهنده فضاهای نوآوری توسط شتابدهنده دانش بنیان سیوان

اخبار
2.7K
1

دریافت تاییدیه توسعه دهنده فضاهای نوآوری توسط شتابدهنده سیوان  از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، زمینه ساز گام های استوارتری برای توسعه فناورانه توسط این شرکت است.

سیوان از اعضای مرکز ملی شتابدهی نوآوری که پیش از این در ردیف ارائه خدمات شتابدهی نیز دانش بنیان شده بود، نخستین شتابدهنده ای است که موفق به اخذ تاییدیه توسعه دهندگی فضاهای نوآوری نیز شده است.
اعطای این تاییدیه نشانگر صلاحیت علمی و مدیریتی لازم برپایه فعالیت‌های دانش بنیان برای توسعه فضاها برای ارائه خدمات به استارتاپ‌ها، شرکت های خلاق و دیگر فعالیت‌های نوآورانه و بیانگر موفقیت این شرکت در توسعه نوآورانه، خلاقانه همراه با شیوه های جدید مدیریتی در عرصه فعالیت های دانش بنیان و نوآور در طول سال های گذشته است.
لازم به ذکر است توسعه دهنده‌های دانش بنیان فضاهای نوآوری (developer) زمینه ساز مجموعه‌ای از فعالیت های متنوع برای توسعه فضاهای فیزیکی مانند ایجاد کارخانه های فن آوری، برج های نوآوری و دیگر خدمات اداری و مدیریتی برای توسعه فعالیت‌های نوآوری و فناوری هستند.

سیوان با مدل استارتاپ استودیو علاوه بر کسب درآمد سعی دارد تا به حل مشکلات موجود نیز بپردازد و در طی سالهای اخیر توانسته تا راهکارهایی را در حوزه اقتصاد دیجیتال برای رفع این مشکلات ارائه نماید. راه اندازی اولین هاب صادرات محتوای دیجیتال، راهبری شرکت سلامت دیجیتال در ایران، راه اندازی نخستین شتابدهنده تخصصی برای هدایت جریان نوآوری در دانشگاه آزاد، راه اندازی مرکز نوآوری مبارزه با مواد مخدر، برگزاری بوتکمپ های رایگان برنامه نویسی موبایل با اولین پلتفرم بومی ایران و … از راهکارهای اجرا شده سیوان در این مدت می باشد.
سیوان در راستای توسعه اکوسیستم نوآوری در کشور بر روی توسعه فیزیکی مراکز فناوری و همچنین شتابدهنده های تخصصی نیز سرمایه گذاری می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت این شتابدهنده به آدرس http://c1station.ir/ مراجعه نمایید.