فراخوان عضویت شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری در «مرکز شتابدهی نوآوری»

اخبار
1.1K
3

مرکز شتابدهی نوآوری با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۳ برای حمایت از کارآفرینی مبتنی بر فناوری و نوآوری، فعالیت خود را توسط پارک فناوری پردیس آغاز کرده است.

از جمله مأموریت‌های مرکز، حمایت از ایجاد شتابدهنده‌های نوآوری و فضاهای کاری اشتراکی و همچنین برگزاری رویدادهای کارآفرینی می‌باشد و تلاش دارد ضمن ایجاد بستر مناسب و فراهم آوردن ابزارها و شرایط لازم برای موفقیت شرکت‌های نوپا و استارتاپی، آنها را با انواع مهارت‌های کسب و کار آشنا سازد و فرهنگ کارآفرینی را بین دانشجویان، جوانان و علاقه‌مندان ترویج نماید. همچنین این مرکز تمام تلاش خود را به عنوان حلقه واسط بخش خصوصی و دولت جهت تسهیل و آماده‌سازی فضای کسب و کار انجام می‌دهد. با عنایت به توضیحات فوق و با توجه به اینکه مرکز شتابدهی نوآوری به عنوان تنها نهاد رسمی متولی و حامی شتابدهنده‌های نوآوری و رویدادهای کارآفرینی در کشور است از تمامی شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری دعوت می‌شود تا با عضویت در مرکز و پیوستن به جمع سایر شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری فعال در کشور، از مزایا و حمایت‌های فراهم شده توسط دولت از قبیل اخذ مجوز دانش‌بنیانی، خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی و سایر حمایت‌های موردی دولتی و… بهره‌مند گردیده و حضور خود را در جمع اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی کشور رسمیت ببخشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم‌های پذیرش می‌توانید به وبگاه مرکز به نشانی www.technovation.ir‌ بخش شتابدهنده‌های نوآوری مراجعه نموده و ابهامات خود را از طریق شماره تماس ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۴۱۸۲ برطرف نمایید.