گزارش رویداد دمو استارتاپ های دوره اول شتابدهنده جهش

جهششتابدهنده
1.8K
0

شتابدهنده جهش از سال ۱۳۹۵، با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و تقویت اکوسیستم استارتاپی ایران ، فعالیت خود را آغاز کرد.  پس از گذشت ۶ ماه از شروع دوره اول شتابدهی جهش، و پرورش ۹ استارتاپ‌ جوان و پر شور، که به عقیده ما از کسب و کارهای موفق آینده خواهند بود، رویداد دمودی خود را در روز سه شنبه، ۲۳ آبان ۹۶ در سالن اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی برگزار کرد. مخاطبان این رویداد سرمایه گذاران برتر و افراد کلیدی اکوسیستم استارتاپی و اساتید دانشگاه شهید بهشتی بودند.

قبل از شروع برنامه تیم ها در لابی سالن پشت کانترهایشان مستقر شدند و با ارائه کاتالوگ خلاصه ای از فعالیت های خود را به سرمایه گذاران مراجع معرفی کردند.

jahesh_demoDay1-1

پس از پخش قرآن و سرودملی ایران از دکتر کورش پرند، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه دعوت شد و ایشان در سخنرانیشان از مشکلات بیکاری و اهمیت کارآفرینی صحبت کردند و به همکاری های مشترک با جهش اشاره کردند و این فعالیت ها را مثبت ارزیابی کردند.

jahesh_demoDay1-2

در ادامه کاوه گودرزی، مدیر عامل و هم موسس شتابدهنده جهش گزارشی از فعالیت های تیم جهش را ارائه داد.

پس از پایان سخنرانی کاوه گودرزی هر یک از تیم ها به ترتیب زیر دستاوردهای خود را ارائه دادند.

jahesh_demoDay1-3

دادرس۲۴ : سامانه هوشمند تنظیم قرارداد حقوقی که در آن با توسل به تیمی متخصص و با تجربه در امور حقوقی و فنی، سامانه هوشمندی را طراحی شده تا از این طریق افراد بتوانند به نحوی اصولی و با رعایت تمام قوانین و مقررات کشور و نیزصرف زمان و هزینه کم، قراردادها و اسناد حقوقی معتبری را در اختیار داشته باشند. علاوه بر این دادرس ۲۴ آماده پاسخ گویی به سوالات حقوقی کاربران با هزینه ای مناسب و نیز انجام کلیه امور حقوقی متقاضیان توسط کادری مجرب می باشد.

Dadras24.com

 

تیم برزین: برزین یک پلت فرم ورزشی بین مربی و ورزشکار است، که از یک طرف مدیریت باشگاه و ورزشکاران را برای مربیان و مدیران باشگاه به راحت ترین نحوه ممکن از طریق اپلیکیشن به ارمغان می آورد که به در هر لحظه مربیان بتوانند ورزشکاران تحت نظر خود را رصد کنند و از فرایند رشد آنها در جریان باشند و از طرف دیگر ورزشکاران هم بتوانند بر برنامه های ورزشی و غذای و سایز بدن خود مدیریت داشته باشند و تمام اطلاعات و برنامه ها را در هر لحظه در اختیار داشته و با مربی خود بتوانند ارتباط برقرار کنند. برزین بهترین همراه برای ورزشکاران و مربیان می باشد تا بتواند این دو قشر را در ارتباط بیشتر با همدیگر نگه دارد.

barzin.me

 

تیم دیدار: تیم دیدار در پاییز سال ۹۵ توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تشکیل شد. هدف از تاسیس سیستم دیدار ایجاد تحول و خلق نوآوری در زمینه سیستم زمانبندی به صورت آنلاین و ایجاد سرویس های آنلاین جهت سهولت و تنوع در زمینه رزرو وقت به صورت غیر حضوری می باشد. با توجه به توسعه تکنولوژی و نقش فزاینده و موثر آن در زندگی هر فرد میتوان این طور در نظر گرفت که در حال حاضر بخش زیادی از زندگی همه ما متاثر از این امر می باشد.دیدار در صدد است تا با بهره گیری از این پدیده روشی نوین را جهت سهولت استفاده از سیستم های رزرو وقت و زمانبندی بنیان گذاری کند.دیدار درتلاش برای خلق فرهنگی نوین در زمینه زمانبندی و استفاده از زمان است.

Didaar.me

 

تیم کستا: کستا سعی کرده است تا با ارتقای کیفیت فایلهای صوتی ، محتواهای بهتری را به گوش مردم برساند  و به صاحبان پادکست کمک می کند تا بتوانند با تحلیل کارهای قبلی خود،کیفیت کارشان را بهبود ببخشند و پادکستشان را به گوش افراد بیشتری برسانند و نهایتا از پادکست با کیفیت خود به درامدزایی برسند.

Kasta.ir

 

تیم لنسریفای: لنسریفای تمرکز خود را بر روی ایجاد پلتفرمی مخصوص درآمدزایی قرار داده است. در لنسریفای افراد براساس مهارت هایشان می‌توانند در ازای انجام پروژه‌های مختلف دستمزد دریافت کنند.ما بر این باوریم که کاری تمام وقت با درآمد بالا فراهم می کنیم. همچنین افراد می توانند پروژه های خود را با اطمینان کامل به متخصصان ما بسپارند تا با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

Lancerify.com

 

تیم آسان عروسی: پلتفرمی برای معرفی ارائه دهندگان خدمات عروسی میباشد. آسان عروسی همه ی کارهای لازم برای برگزاری جشن عروسی را لیست کرده و امکان برنامه ریزی آنلاین را در اختیار زوج ها قرار میدهد. در هر مرحله از این چک لیست با توجه به بودجه کل، میزان هزینه آن مرحله پیشنهاد داده شده و به تامین کننده آن مرحله یا محتوای آموزشی مرتبط آن گام ارجاع داده میشوند.

Asanaroosi.com

 

تیم تحریر سنتر: چشم‌انداز و مأموریت اصلی تحریر سنتر بر پایه خلق تحولی فراگیر در ساختار سنتی خرید و فروش عمده محصولات شکل گرفته است. این انگیزه‌ ملی در سایه بنا‌کردن پیوندی کوتاه تر میان تأمین‌کنندگان و خریداران عمده لوازم تحریر نمود خواهد داشت .بهبود زنجیره تأمین کالا، استفاده از روش‌های پیشرفته مدیریتی و ارائه خدمات اختصاصی برای خریداران در زمره اهداف گروه می باشد.

Tahrircenter.com

 

تیم دکورین:

فروشگاهی اینترنتی دکورین با هدف چشاندن لذت خرید آسان و به صرفه شلف ها و دیگر وسایل چوبی زیبا تاسیس شده است. در دکورین، کاربر نه‌تنها می‌تواند از بین ۱۰۰ ها مدل متفاوت و کمتر دیده شده سفارش خود را ثبت کند، بلکه می‌تواند وسایل چوبی شخصی و منحصر به فرد خود را متناسب با سلیقه شخصی و فضای موجود طراحی کرده و از داشتن آن لذت ببرد.

decorin.co

 

تیم تک هابر: تک‌هابر با هدف تسهیل در فرآیند جذب سرمایه برای استارتاپ‌های ایرانی از تابستان ۹۵ شروع به فعالیت کرد. موسسین استارتاپ‌ها اطلاعات کسب و کار خود را در پرفایل تک‌هابر می‌توانند تکمیل کنند. اطلاعات پایه استارتاپ ها قابل مشاهده تمام افراد می‌باشد و تنها سرمایه‌گذاران به اطلاعات مالی، تیم و غیره می‌توانند دسترسی داشته باشند.

Techhuber.ir