برگزاری رویداد شتاب ایده‌پردازان گردشگری در مشهد

اخباررویداد
1.5K
1

رویداد شتاب ایده‌پردازان گردشگری با هدف دستیابی به برترین سامانه‌های گردشگری از ۱۰ تا ۱۲ آبان‌ماه ۹۶ در مشهدمقدس برگزار می‌گردد.

این رویداد آموزشی-تجربی به مدت ۳ روز با هدف ایجاد محصولات خلاقانه در حوزه گردشگری الکترونیک و با موضوع ایجاد سامانه‌های توسعه گردشگری و محوریت افزایش ماندگاری گردشگران و زائرین، فراهم نمودن بستر مناسب جهت عرضه‌ و تقاضا، ایجاد فضای باز رقابتی و تسهیل در مشارکت بخش خصوصی در ارائه خدمات گردشگری و با حمایت سایر مراکز و نهادهای مرتبط با حوزه گردشگری و فناوری اطلاعات، بستری را برای ارائه خدماتی از جمله ایجاد سامانه‌های اطلاع‌رسانی، گردشگری مذهبی-زیارتی، حمل‌ونقل و تورهای گردشگری، رزرواسیون امکان اقامتی، جاذبه‌های گردشگری و تفریحی، گردشگری سلامت، سوغات و صنایع‌دستی، گردشگری شهرهوشمند، رزرواسیون رستوران‌ها و مراکز خرید، بوم‌گردی، فرصت‌های گردشگری مشهد ۲۰۱۷ و … فراهم می‌نماید.

در این رویداد کارآفرینی علاوه بر ایده‌پردازی، کارگاه‌های آموزشی بوم کسب‌وکار، طراحی نمونه اولیه محصول، نحوه ارائه طرح به سرمایه‌گذاران و … ارائه می‌گردد. همچنین امکان تیم‌سازی برای صاحبان ایده و یا پیوستن به تیم‌ها برای برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، گرافیست‌ها، متخصصان گردشگری و … از طریق برنامه‌های شبکه‌سازی مقدور است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه اطلاع‌رسانی این رویداد به نشانی http://tourism.hamayesh.top  یا کانال تلگرامی TourismFestival@ مراجعه نمایید.

 photo_2017-11-01_18-00-28