جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند (Iran Smart Cup 2017 – ISC 2017)

جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند (Iran Smart Cup 2017 – ISC 2017)، به اهتمام مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند آب، برق و انرژی پژوهشگاه نیرو و با حمایت مرکز شتابدهی نوآورری، در راستای جریان سازی و ایجاد بستری برای پرورش و ارائه ایده‌ها و دستاوردهای فنی و پژوهشی دانشجویان، اساتید، دانش‏ آموختگان دانشگاه ‌ها، کارآفرینان و صاحبان ایده‏‌های کسب و کار در زمینه شبکه هوشمند، محصولات و خدمات هوشمند، شهر و ساختمان هوشمند راه‌اندازی شده است.

این جشنواره شامل دو رویداد اصلی می باشد. چنانچه علاقه‌مند به حوزه هوشمندسازی می‌باشید یا در این حوزه ایده‌ای دارید، می‌توانید در رویداد اسمارتاپ پراپ (پیشران استارتاپ هوشمند) Smartup Prop شرکت کنید و در صورتی که در زمینه هوشمندسازی اختراع ثبت شده و یا محصول اولیه دارید، می‌توانید در مسابقه طرح‌های کسب و کار در حوزه محصولات و خدمات هوشمند Smart BP شرکت کنید.

طرح‌های برتر علاوه بر تقدیر و کسب جوایز نقدی، از اولویت جهت بررسی امکان جذب در مراکز رشد و شروع کسب و کار نوپا، ارائه خدمات پشتیبانی و تجاری سازی محصول، مشاوره و آماده ‏سازی جذب سرمایه‏‌گذاران و… برخوردار خواهند شد.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر و نحوه ثبت نام در رویدادهای مذکور می توانید به وب‌سایت جشنواره به نشانی http://www.iransmartcup.ir مراجعه فرمائید.

smartup-layers3-site