رویداد استارتاپی میلاد با معرفی سه استارتاپ برتر برگزار شد

رویداد
1.2K
0

اولین مرحله از سه مرحله مسابقه استارتاپی میلاد با هدف معرفی استارتاپ های برتر و عرضه آنها به سرمایه گذاران و صندوق های سرمایه گذاری، با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری، شتابدهنده فارابی و چندین حامی دیگر، در روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۹ در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. در مرحله مقدماتی این رویداد که در شهر تهران برگزار گردید ۱۵۰ استارتاپ شرکت کردند و در این میان ۱۳ استارتاپ منتخب برای شرکت در اولین مرحله دعوت شدند.
در ابتدای رویداد هریک از ۱۳ استارتاپ در مدت زمان پنج دقیقه، به معرفی ایده خود پرداخته و در ادامه پنل مباحثه تخصصی با حضور سرکارر خانم دانشور موسس و مدیر عامل تخفیفان، علیرضا صفاری مدیر استراتژی آژانس تبلیغاتی بادکوبه و پویا کندری مدیرعامل شتابدهنده فاربی به عنوان گرداننده پنل در مورد اکوسیستم استارتاپی ایران و ارتباط آن با کشور ها منطقه علی الخصوص کشور های عربی منطقه برقرار شد. در این پنل حضار سوالات خود را از اعضا پنل به صورت سوال و جواب آنلاین نیز انجام دادند. در پایان داوران به شور نشستند و ۳ استارتاپ برتر را به ترتیب؛ ابر آروان، ترب و تگ موند معرفی کردند.
پس از رویداد تهران، شهرهای بیروت و دوبی نیز میزبان این رویداد در سال ۱۳۹۶ خواهند بود تا برترین استارتاپ های این سه کشور در رویداد نهایی تهران در سال ۱۳۹۶ حضور پیدا کنند.