سومین دوره نوآوردگاه کسب و کار فناورانه در کرمان برگزار شد

اخبارشزان
1.2K
0

زمان برگزاری: ۱۲ الی ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۵

برگزارکنندگان: مرکز نوآوری استان کرمان با همکاری شرکت نوآوران فناوری‌های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو (شتابدهنده شزان)

محل برگزاری: کرمان، مرکز نوآوری استان کرمان

سومین دوره نوآوردگاه کسب و کار فناورانه از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ بهمن ماه سال جاری در مرکز نوآوری استان کرمان برگزار شد. نوآوردگاه کسب و کار فناورانه یک رویداد آموزشی در زمینه تجاری‌سازی و توسعه کسب و کارهای دانش‌بنیان مبتنی بر بازی‌سازی فرآیند توسعه کسب و کارهای نوپاست که طی مدت زمان ۳ روز برگزار می‌شود و در آن شرکت‌کنندگان با چالش‌های مختلفی که در واقعیت برای توسعه و تجاری‌سازی یک محصول جدید فناورانه با آن مواجه خواهند شد، آشنا می‌شوند. شرکت‌کنندگان در یک فرآیند کارگاه بازی آموزشی با این چالش‌ها مواجه شده و برای عبور از آنها استراتژی خود را تنظیم می کنند.

گفتنی است اولین دوره نوآوردگاه کسب و کار فناورانه با عنوان نوآوردگاه نانو- بیوفناوری از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه سال ۹۴ در پارک فناوری پردیس و دومین دوره آن نیز با عنوان نوآوردگاه کرمان از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه سال جاری به مدت چهار روز در مرکز نخبگان استان کرمان برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این رویداد می‌توانید به آدرس noavardgah.ir مراجعه نمایید.