پیش ثبت نام دوره پنجم شتابدهی آواتک

آواتک
1.2K
1

دوره جدید با تغییراتی از جمله دریافت وام قابل تبدیل به سهام تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و همچنین میزان سهم دریافتی آواتک به صورت شناور از ۸ تا ۱۵% همراه است.

تغییرات مهم آواتک در این دوره:

دوره جدید شتابدهی آواتک بر اساس تغییرات نیاز استارتاپها در طی این مدت تغییراتی را در روند شتابدهی خود ایجاد کرده است. این تغییرات به شرح زیر است:

  • پیش از این، سهام دریافتی آواتک از تیم‌ها در پایان دوره شتابدهی ۱۵% بود که این مقدار در دوره جدید به صورت شناور عددی بین ۸ تا ۱۵درصد خواهد بود.
  • تیمهای حاضر در دوره شتابدهی؛ تا کنون مبلغ ۲۵ میلیون تومان سرمایه اولیه از آواتک دریافت می‌نمودند. از این دوره تیمها علاوه بر این مقدار سرمایه؛ امکان دریافت وامی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خواهند بود که بازپرداخت آن به صورت سهام است و در طول دوره شتابدهی به منظور تسریع در سرعت رشد تیمها قابل دریافت است.
  • دوره جدید شتابدهی آواتک بیشتر مناسب استارتاپهایی است که تجربه مدتی حضور در بازار واقعی با محصولی کاملتر از MVP را دارند؛ اما آواتک کماکان خود را متعهد به حمایت و بررسی از همه تیمها و فراهم آوردن شرایط تسریع در رشدشان را با شرایط و برنامه‌های مختلف می‌داند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://pre-registration.avatech.ir