دست به آچار شوید

رویدادیاس
1.4K
0

در طی سال‌های اخیر به موضوع تحول در حوزه کسب و کار بیشتر توجه شده است و با توجه به فارغ التحصیل شدن عده‌ی زیادی از دانشجویان و در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص به عنوان یکی از سرمایه های عظیم کشور از یک جهت و نیاز کشور به رشد و تغییر نگاه کلان به حوزه‌ی کسب و کار باعث به وجود آمدن شرکت های نوپا گردیده است. در این میان روش های آغاز فعالیت برای این مجموعه ها نیاز به آموزش های لازمی نیز دارد.

در همین راستا مجموعه هدهد واقع در مرکز نوآوری و شتابدهی یاس در پارک فناوری پردیس اقدام به برگزاری رویداد دست به آچار با اخذ مجوز از مرکز شتابدهی نوآوری و با حمایت پارک فناوری پردیس و دانشگاه علم و صنعت از روز چهارشنبه ۲۹ تا جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه جاری نموده است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شرکت کنندگان این رویداد سه روزه، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های فنی مهندسی، رشته هایمدیریتی و کسب و کاری، طراحان صنعتی یا گرافیست، ایده پردازان و البته علاقمندان و مشتاقان به راه‌اندازی کسب و کارهای نوآورانه و دانش بنیان می‌باشند. البته از همه چیز مهم‌تر علاقه و اشتیاق به راه‌اندازی کسب و کار است؛ بدین صورت که حتی اگر شرکت کنندگان در هیچ یک از موارد فوق پیشینه‌ای نداشته باشند بازهم می‌توانند ثبت نام نمایند، شور و اشتیاق به خلق کسب و کار، حرف اول را می‌زند.

این رویداد یک رویداد آموزشی- ترویجی و عملیاتی می باشد. علاقمندان به کارآفرینی آموزش های لازم را در دوکارگاه ایده کاوی و بوم کسب و کار کسب می‌نمایند.