ویراویراست

سامانۀ هوشمند ویراستاری آنلاین متن فارسی ویراویراست با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و به‌روز هوش مصنوعی و دانش زبانشناسی، به‌دست توانای کارشناسان جوان تولید شده‌ است. این سامانه یک ابزار مناسب است برای کمک به ویراستاران، ناشران، خبرنگاران، دانشجویان، دانش‌آموزان، وکلا، پزشکان، کارمندان، تایپیست‌ها و دیگر افرادی که به تولید محتوا در فضای رایانهای می‌پردازند.

ادامه مطلب
باگدشت

باگدشت، پلتفرم ایرانی شناسایی باگ های امنیتی سامانه های مبتنی بر وب و موبایل کسب و کارهای کشور است. در این پلتفرم اجتماعع متخصصین امنیتی با عضویت در سامانه متناسب با تخصص خود، اقدام به شناسایی مشکلات امنیتی می نمایند. کمیته فنی باگدشت که متشکل از افراد دارای تجربه و تخصص در زمینه پروژه های مختلف امنیتی هستند، اقدام به صحت سنجی و ارزشگذاری باگها می نمایند.

ادامه مطلب
قاشق یار

این قاشق هوشمند، لرزش­ های غیرارادی ‌دست­ بیمار را از حرکت ارادی تشخیص میده و مانع رسیدن لرزش‌های غیر ارادی به سر قاشق میشه. و در نهایت باعث خنثی کردن این لرزش ها و مانع از ریختن غذا از قاشق میشه. به نظرتون این اتفاق فوق‌العاده نیست؟!

ادامه مطلب
قمپز

انیمیشن قمپز یک انیمیشن طنز به زبان شیرازی است که اخبار و احوالات روز جامعه را به زبان طنز بیان میکند و قصد آوردن لبخند بر لبان شما دوستان، مخصوصا شیرازی های عزیز را دارد!

ادامه مطلب
دوزلی بوک

هر بچه ای دوست داره یه قهرمان باشه و کارهای بزرگ انجام بده و از اونجایی که بچه ها عاشق قصه شنیدن اند، دوزلی بوک وارد میشه تا اونها رو به آرزوشون برسونه. دوزلی بوک، سامانه ساخت کتاب داستان های شخصی سازی شده کودکه. کتاب هایی که فقط برای یک نفرند و هر کودک با اسم و عکس خودش میتونه قهرمان داستان های اون باشه

ادامه مطلب
قبولی

قبولی پلتفرم هوشمند آموزشی است که بر خلاف روش های سنتی و ناکارآمد و یا فروش نسخه چاپی و PDF کتاب, سعی دارد با تولید محتوای اختصاصی, کتب کمک آموزشی انتشارات معتبر کشور را به صورت هوشمند و تعاملی به کاربران ارائه دهد. در حال حاضر بانک سوالات قبولی با همکاری معتبرترین انتشارات سراسر کشور از پایه دهم تا دکتری را تحت پوشش قرار داده و هر روز جهت بهبود آن می کوشد

ادامه مطلب
اردوچی

اردوچی یک پلتفرم برگزاری اردو با نگرش همکاری و آموزش فرزند و خانواده است. ویژگی هایی همچون امکانات ویژه‌ی برگزاری اردو و فعالیت ها و بازی های خاص(نظیر فوتبال صابونی و...) وجه تمایز اردوچی با دیگر استارتاپ های حوزه‌ی فعالیت های آموزشی و تفریحی گروهی بوده و مدل درآمدی بسیار بهینه و بازگشت سرمایه‌ی سریع از دیگر ویژگی های این تیم است. این پلتفرم قصد دارد در ادامه مسیر خود فضایی برای ارائه تیم های مشابه را فراهم آورد تا مرجعی برای اردوهای هیجانی گردد.

ادامه مطلب
رایبرد

اطلاع رسانی و جلب توجه مخاطبان مهمترین وظیفه هر نمایشگر است که با استفاده از نمایش محتوایی همچون ویدئو، بیننده را به سمت خود جذب می¬کند تا بیننده پیام محتوا را دریافت کرده و نسبت به آن واکنش نشان دهد.رایبرد راهکاری ابری و ابزاری مقرون به صرفه جهت مدیریت یکپارچه نمایشگرهاست که به سازمان ها و کسب و کارها اجازه می دهد به راحتی محتوای مورد نظر خود را روی هر تعداد نمایشگر و با هر فاصله مکانی نمایش داده و در کمترین زمان بروز رسانی کند.

ادامه مطلب